28° Parçalı bulutlu

2 Binanın Yıkımı Yapıldı

İnegöl Belediyesi - 22 Nisan 2020 15:00 A A

İnegöl Belediyesi, bir süre önce yanarak kullanılamaz hale gelen ahşap bina ile uzun süredir metruk şekilde bulunan binanın yıkımlarını gerçekleştirdi.

Bir yandan yeni projelerle şehri geleceğe hazırlayan İnegöl Belediyesi, bir yandan da tehlike arz eden ve görüntü kirliliği oluşturan binaların yıkımlarını yaparak modern bir kent oluşturmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Mahmudiye Mahallesinde iki binanın yıkım çalışması gerçekleştirildi.

METRUK BİNANIN YIKIMI YAPILDI
İlk yıkım Mahmudiye Mahallesi 2. Çıkmaz Sokakta yapıldı. Uzun süredir kullanılmayan metruk binanın tehlike arz etmesi nedeniyle ahşap evin sahibine yıkılmasıyla ilgili tebligat yapıldı. Yer sahibinin yıkımı belirtilen süre içerisinde yapmaması üzerine, bu sabah Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri binanın yıkımını kontrollü şekilde gerçekleştirdi.

YANGINDA KULLANILAMAZ HALE GELEN BİNANIN YIKIMI YAPILDI
Fen işleri müdürlüğü ekiplerinin ikinci yıkım adresi ise Mahmudiye Mahallesi Azizler Sokakta bulunan ahşap bina oldu. Bir süre önce çıkan yangında tamamen yanarak kullanılamaz hale gelen binanın yer sahibine tehlike arz ettiği gerekçesiyle yıkılması gerektiği bildirildi. Ancak yer sahibi belirtilen sürede yıkımı yapmadı. İnegöl Belediyesi ekipleri bugün binanın yıkımını gerçekleştirdi.

Bu haber 110 kez okundu.
İnegöl Belediyesi - 15:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: