Hafif sisli

2021 HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN

Orhangazi Belediyesi - 1 Ocak 2021 01:01 A A

Orhangazi  Belediye Başkanı Bekir Aydın, ‘2020’nin son saatlerinde belediye personeli, sağlık çalışanlarını, Emniyet Müdürlüğü ve İtfaiye müdürlüğünü ziyaret ederek çalışanlarla sohbet etti.

 
Orhangazi  Belediye Başkanı Bekir Aydın’a, yaptığı ziyarette, Bursa Milletvekilli Zafer Işık, AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Belediye Başkan yardımcıları İbrahim Korkmaz, İlhan Kılıç, Meclis Üyeleri ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Orhangazi  Belediye Başkanı Bekir Aydın, 2020’nin son anlarını yaşadıklarını belirterek, 2021 yılının tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi. Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktıklarını söyleyen Başkan Aydın “ Geride bıraktığımız 2020 yılı ülkemiz ve dünyanın zorlu bir sınav verdiği, korona virüs salgının hayatımıza girdiği bir yıl oldu. Bu süreç bizlere hayatımızda her şeyin başının sağlık olduğunu bir kez daha gösterdi. Zaman zaman unuttuğumuz, milli değerlerimizi ise bizlere tekrardan hatırlattı. Sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere, insanımızın büyük gayretlerine şahitlik ettik, bu sürecin atlatılarak normalleşmesi için katkı koyan herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ülke genelinde olduğu gibi Orhangazi’nin de salgınla mücadelede güzel rakamlara ulaştığını ifade eden Başkan Aydın “ Yeni yılla başlayan dört günlük kısıtlamalara uyarak evlerimizde kalmaya özen gösterelim, inşallah yeni bir yıla yeni umutlar, yeni heyecanlarla başlıyoruz 2021 hepimize hayırlı olsun” dedi.

Bursa Milletvekili Zafer Işık, zor bir yılı geride bıraktıklarını, tüm dünya insanlığına ve Türk Milletine yeni yılın huzurlar getirmesini diledi.

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu “acısıyla, tatlısıyla geride bıraktığımız 2020 yılı hatırlandıkça insanları üzecek bir yılı oldu, 2021 yılının daha mutlu ve huzurlu bir şekilde geçmesini temenni ediyorum” dedi. 

 

Bu haber 39 kez okundu.
Orhangazi Belediyesi - 01:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: