10° Kapalı

28 Sokak Beton Yolla Kaplanıyor

İnegöl Belediyesi - 8 Kasım 2021 15:11 A A


İnegöl Belediyesi, Cerrah Mahallesinde 28 sokakta toplam 4 km uzunluğunda beton yol kaplama çalışması başlattı. Çalışmayı yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, 1 milyon 332 bin TL’lik çalışmanın 1 ayda tamamlanacağını açıkladı.

Hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, Cerrah Mahallesinde 28 sokağı kapsayan beton yol çalışmasının startını verdi. Yüzde 20’lik kısmı tamamlanan çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban beraberindeki heyetle birlikte yerinde inceledi.

Burada bir açıklama da yapan Başkan Alper Taban, “Cerrah mahallemizde devam eden yol kaplama çalışmalarını görmek için buradayız. Özellikle yapılaşmanın tamamlandığı alanlarda eksiklerimizi gidermek adına adımlar atmaya devam ediyoruz. İnsanın yaşadığı yerde altyapı ve üstyapı olmak üzere pek çok sorunun giderilmesi gerekiyor. Bölgemizde yaklaşık 28 sokağı kapsayan bir çalışma başlattık. Burada arkadaşlarımız henüz yeni başladı çalışmaya. Daha yüzde 20’lik kısmı tamamlandı. 1 milyon 332 bin TL’lik bir yatırım ile hedefimiz 1 ay içerisinde 28 sokağın kaplamasını tamamlayarak vatandaşlarımıza konforlu sokaklar sunmak. İnşallah mahallelerimizin eskilerini bir bir gidereceğiz ve daha konforlu hale getireceğiz” dedi.

Bu haber 59 kez okundu.
İnegöl Belediyesi - 15:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: