10° Kapalı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Bursa’da

Bursa Valiliği - 28 Kasım 2019 08:05 A A


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk Bir dizi programa katılmak üzere İlimize ziyarette bulundu.

Yapımları tamamlanan Osmangazi Yunuseli Celal Sönmez Gündüzlü Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi ile Nilüfer Özlüce Hasan Öztimur Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin açılış töreni Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk ve Vali Canbolat’ın katımıyla gerçekleştirildi. Daha sonra Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesini ziyaret eden Bakan Selçuk ve Vali Canbolat ardından Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde bulunan Glutensiz Yerim Cafe Restoranını ziyaret etti. Bakan Selçuk Bursa programının devamında Tofaş Fabrikası yetkilileri ve çalışanlarıyla bir araya geldikten sonra Yıldırım İlçesi Millet Mahallesinde bulunan Yıldırım İstihdam Merkezinin açılış törenine katıldı.

Açılıştan sonra Hakkari’ye bağlı Çukurca ilçesinde 15.10.2012 yılında teröristlerle çıkan çatışma sonucu şehit olan Üsteğmen Aykut Köroğlu’nun ailesini ziyaret eden Bakan Selçuk ve Vali Canbolat son olarak İşitme engelli çocuğu bulunan Sönmez Ailesini ziyaret eden Bakan Selçuk programının son bulmasıyla ilimizden ayrıldı.

Bu haber 1832 kez okundu.
Bursa Valiliği - 08:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.