11° Az bulutlu

BAŞKAN AYDIN ANKARA’DA BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Orhangazi Belediyesi - 20 Ağustos 2020 15:46 A A

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen 81’ilin Ak parti İl Başkanları ve Belediye Başkanlarının katılımları ile gerçekleştirdiği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Toplantıya Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da katıldı.

 Yeni tip koronavirüs tedbirleri çerçevesinde sosyal mesafe kurallarına göre gerçekleştirilen toplantıda, Türkiye genelinde 794 il, ilçe ve belde belediye başkanı, 81 İl Başkanı, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı, İl Yerel Yönetimler Başkanı yer aldı.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması ile açıldı

 Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılış konuşmasını ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı Koordinesinde ATO Congresium’da düzenlenen toplantıda, 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Belediye çalışmaları, yerel yönetimlerde yeni yol haritası ve pandemi sonrası belediyecilik vizyonları konuları ele alınarak değerlendirildi.

 Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın,  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığımız tarafından düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısında yerimizi aldık. Belediyecilikte bizlere önderlik eden Cumhurbaşkanımız ’ın Gönül Belediyeciliğinde uyguladığı 11 Altın kural bizlerin düsturu olmuştur. Pandemi süreci boyunca İlçemizde Temizlik, Maske ve Mesafe kuralları ile birlikte caddelerimizi ve sokaklarımızı düzenli olarak yıkıyoruz, dezenfekte ediyoruz. Bu süreçte Tüm personellerimiz ile birlikte mesai kavramı gözetmeksizin hep sahalarda yer aldık. Çalışmalarımızın karşılığı olarak tek bir amacımız var, virüs ’den kurtulmaktır” dedi.

Bu haber 44 kez okundu.
Orhangazi Belediyesi - 15:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: