Açık

BAŞKAN AYDIN KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ İLE BİRLİKTE YENİKÖY’DE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Orhangazi Belediyesi - 23 Temmuz 2020 17:06 A A

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel ile birlikte Orhangazi Yeniköy mahallesinde bulunan 6 kilometrelik yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledi.

 Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından daha önceden kamulaştırma çalışmaları tamamlanan Orhangazi-Yeniköy Mahallesi arasında bulunan 6 kilometrelik yolda projelendirme çalışmasının bitmesinin ardından, Orhangazi-Yeniköy Mahallesi arası yol genişletme çalışmalar başlatılarak, akabinde asfalt çalışması yapılacağını ve hizmete sunacaklarını ifade etti.

 Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel Orhangazi-Yeniköy Mahallesi arasında bulunan 6 kilometrelik yol üzerinde başlattığımız yol genişletme çalışmalarını yerince inceledik. Çalışmalarımız pandemi sürecinde biraz aksamalar yaşansa da şuan kaldığımız yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yol genişletme çalışmalarının hemen ardından asfaltlama işlemlerini ‘de tamamlayarak Yeniköy halkına daha geniş ve ferah bir yolu hizmete sunmuş olacağız dedi.

 Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “ Orhangazi-Yeniköy mahallesi arasında bulunan 6 kilometrelik yolun genişletme çalışmalarını Karayolları Bölge Müdürümüz Ömer Güzel ile birlikte yerinde inceledik. Yeniköy yolumuz uzun yıllardır genişletme çalışma yapılmayı beklediğini belirterek, biran önce bu güzergâhın yapılması konusunda Bursa Ak Parti Milletvekillerimizi ve Karayolları Bölge Müdürümüzü ziyaret ederek, yaptığımız istişareler sonunda ilk kazmaya vurarak çalışmayı başlattık. Her kurumun etkilediği gibi pandemi süreci çalışmaları da etkilemiş ve Haziran ayından itibaren tam gaz çalışmalara devam ederek genişletme çalışmalarının sonuna doğru yaklaşmış bulunmaktayız. Yol genişletme çalışmalarının bitiminden hemen sonra asfaltı atılarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

 Orhangazi-Yeniköy Yol genişletme çalışmaları inceleme sırasında Bursa Karayolları Genel Müdürü Ömer Güzel, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ ve yönetimi, Yol Yapım Baş Mühendisi Okan Yıldız ve Mg yol. İnşt. ve tcret. Anonim şirketi Muhsin Gursatçı proje Müd. Ali Rıza Kar ve personeli, Meclis Üyeleri, Yeniköy Mahalle Muhtarı Hasan Akoğlu ve çevre mahalle muhtarları hazır bulundular.

Bu haber 113 kez okundu.
Orhangazi Belediyesi - 17:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: