Açık

BAŞKAN AYDIN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Orhangazi Belediyesi - 30 Temmuz 2020 08:40 A A

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın  Kurban Bayramı nedeni ile bir mesaj yayınladı. Başkan Aydın mesajında “Değerli Orhangazili hemşerilerimin, tüm islâm aleminin  ve tüm çalışma arkadaşlarımızın aile fertleriyle birlikte Kurban Bayramlarını kutluyor; sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diliyorum” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın  yayınladığı kutlama mesajında “Toplumsal hayatımızın simgeleşen günlerinden biri olan ve insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı dini bayramlarımız, kırgınlık ve dargınlıkların unutularak, sevgi, saygı ve hoşgörü ile kucaklaşmaya imkân sağlayan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı günlerdir.

İçinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle dikkatli olmak ve tedbirleri elden bırakmadan, maske, temizlik ve sosyal mesafe kurallarına da riayet ederek bayramlaşmalı ve ihtiyaç sahiplerini unutmamalı, yaşlılarımızın da gönüllerini almalıyız. 

 Vatandaşlarımızın bayramlarını huzur ve güven ortamında geçirmeleri için her türlü tedbir alınmış bayram süresince ilçemizde  Jandarma ve Emniyet teşkilatlarımızın yanı sıra Belediye ekiplerimizde görev ve sorumluluk alanlarımıza giren gerekli her türlü önlemleri almak üzere  hazır bulunacaktır.

Bayram nedeniyle artacak trafik yoğunluğuyla trafiğe çıkacak sürücülerimizin de trafik kurallarına uyacağına, bu konuda gereken duyarlılığı azami ölçüde göstereceklerine inanıyor, hiç kimsenin bayram sevincinin acı ve hüzne dönüşmemesini diliyorum.

Bu duygularla bütün vatandaşlarımızın, Kurban Bayramı’nı kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.” dedi.

Bu haber 117 kez okundu.
Orhangazi Belediyesi - 08:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: