Hafif kar yağışlı

BAŞKAN USTA, ESNAF VE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

İznik Belediyesi - 26 Haziran 2019 13:09 A A

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta ve Ak Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut, Arefe günü esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladı.

Belediye Başkanımız Kağan Mehmet Usta bayramın birinci günü iş yerlerinin kapalı olması nedeniyle esnafla bayramlaşmayı bir gün önceden yaptı. Beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bektaş, Belediye Meclis Üyeleri Zeliha Peşte, Ramazan Sert, Önder Bulut, İsmail Topuz, Halil Arslan, Ak Parti İlçe Yönetimi ile birlikte ilçenin Kılıçaslan Caddesi esnafını ve pazaryeri esnaflarını dolaşan Başkan Kağan Mehmet Usta esnaf ve vatandaşların bayramını tebrik etti. Bayramların sevgi, barış, dayanışma, kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı günler olduğunu belirten Başkan Usta, bu günlerde eş, dost ve akraba ziyaretlerinin önemli olduğunu söyledi.

Esnafa hayırlı ve bol kazançlar dileyen Başkan Usta, Huzurlu bir Ramazan ayı geçirdiklerini, İznik’e de bunun yakıştığını söyledi. İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Ramazan Bayramı’nın başta İznik ve Türkiye olmak üzere tüm dünyaya birlik

Bu haber 94 kez okundu.
İznik Belediyesi - 13:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: