Sisli

BAŞKAN USTA’YA SAKARYA AMPUTE KULÜBÜNDEN ZİYARET

İznik Belediyesi - 31 Ağustos 2020 17:11 A A

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Panta “İznikspor formasını giymiş eski bir Futbolcu olarak; Sporun ve Sporcunun dostu İznik Belediye Başkanımız Sayın Kağan Mehmet Usta’yı makamında ziyaret ederek, İznik İlçesinin güzelleşmesi ve sporun hakettiği yeri alması adına yapmış olduğu çalışmalarından dolayı kutladım.Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı olarak Kulübümüzün formasını hediye ederek çalışmalarında başarılar diledim” dedi.

Ziyarette konuşan Başkan Usta  “Bir çok Sakaryalı Futbolcu büyüklerimiz İzniksporumuzu tercih edip formamızı terletmiştir. Bu vesile ile Belediye olarak Sakaryalı tüm hemşehrilerimizi tarih kokan İlçemize bekliyor, kendilerini İznik’te ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmelerini istiyorum. Engelli kardeşlerimizin de bizim yüreğimizdeki yeri de çok özeldir. Kendilerini çayımızı içmeye bekliyoruz. Bu nazik ziyaretiniz ve hediyeniz için çok teşekkür ederim “ dedi.

Bu haber 46 kez okundu.
İznik Belediyesi - 17:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: