12° Açık

BAŞKANDAN ÜCRETSİZ YAZ SPOR OKULLARI

Yenişehir Belediyesi - 26 Haziran 2019 12:35 A A

Belediyemiz yaz tatiline girmeye hazırlanan öğrencilerimize ücretsiz Yaz Spor Okulları düzenliyor. Çocuklarımızın kaliteli ve dolu dolu bir tatil geçirmeleri için düzenlenecek aktivitelere kayıtlar, Yenişehir İlçe Stadyumunda yapılmaya başlandı.

Belediyemiz Spor Hizmetleri İşletme Müdürlüğü ile Yenişehir Belediyespor tarafından 6-12 yaş arası çocuklar için organize edilen yaz spor okulları hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Davut AYDIN konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Yıl boyunca derslerine çalışan öğrencilerimize Belediyemiz dop dolu bir yaz tatili programı hazırladı. Söz verdiğimiz gibi ücretsiz Yaz Okulları Başlıyor. 17 Haziran 2019 tarihinde başlayacak sportif programlar, kurslar ve kültürel etkinliklerle dolu bir yaz tatili çocuklarımızı bekliyor. 2019 Yaz Spor Okulu kayıtları İlçe Stadyumunda alınmaya başladı. Geleceğimiz olan yavrularımızın hayata her anlamda daha güçlü, sağlıklı ve mutlu hazırlanmaları için spor yapmak en doğal haklarıdır. Buradan ailelerimize seslenmek istiyorum; çocuklarınızı spora yönlendirmek sizden, kurslar bizden” dedi.

17 Haziran 2019 Pazartesi günü başlayacak olan programlar için başvuruların Yenişehir İlçe Stadyumuna yapılacağı bildirildi.

Bu haber 114 kez okundu.
Yenişehir Belediyesi - 12:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: