Açık

BAŞKANIMIZ KARNE DAĞITIM TÖRENLERİNE KATILDI

Yenişehir Belediyesi - 26 Haziran 2019 12:37 A A

Belediye Başkanımız Davut AYDIN 14 Haziran 2019 Cuma günü 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi sebebiyle çeşitli okullarda düzenlenen Karne Dağıtım Törenlerine katıldı.

TOKİ Ortaokulu ve Akçeşme İlköğretim Okulu karne törenlerine katılan Başkanımız Davut AYDIN, karnelerini alan öğrencilere ve ailelerine önemli mesajlar verdi. İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU ile birlikte kızı Halime Gülda AYDIN’ın da karnesini veren Başkanımız Davut AYDIN “Aynı zamanda Okul Aile Birliği Başkanı da olduğum Akçeşme İlkokulunda, babalık duygusunun can bulmuş hali, onurum, evladım, canım kızım Halime Gülda’nın karnesini, İlçe Kaymakamımız Sayın Suat SEYİTOĞLU ile birlikte vermek, benim için ayrı bir gurur oldu. Allah tüm evlatlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayat nasip etsin. Tüm çocuklarımıza ve onlara en az bizler kadar emeği geçen öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

TOKİ Ortaokulunda düzenlenen karne töreninde ise Sıfır Atık Projesi kapsamında Yenişehir’İm İçin Topluyorum Projesinde dereceye giren ana sınıfı öğrencilerine oyuncak hediyelerini takdim eden Başkanımız Davut AYDIN “Minik elleriyle, en fazla geri dönüştürülebilir ambalaj atıklarını toplayıp okul idaresine teslim eden ana sınıfı öğrencilerimize oyuncak ödüllerini takdim ettik. Çevre bilincinin bu yaşlarda kazandırılması amacıyla, bu projeye katkı sağlayan eğitimcilerimizi, öğrencilerimizi ve ailelerini gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Bu haber 105 kez okundu.
Yenişehir Belediyesi - 12:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: