11° Açık

BAŞKANIMIZ YAĞIŞLARDAN ETKİLENEN MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Yenişehir Belediyesi - 26 Haziran 2019 12:39 A A

Belediye Başkanımız Davut AYDIN 19 Haziran 2019 Çarşamba günü mevsimlik tarım işçilerini ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU ile birlikte Çeltikçi Mahallesi Çadırlar Bölgesinde kalan mevsimlik tarım işçilerini ziyaret eden Başkanımız Davut AYDIN yaptığı açıklamada; “Mevsim normallerinin üzerinde gerçekleşen yağışlar sebebiyle, çadırlarda ikamet eden Mevsimlik Tarım İşçilerimizin yaşadıkları sıkıntıları İlçe Kaymakamımız ile yerinde inceledik. Belediyemiz, Kaymakamlığımız ve BUSKİ bütün imkânlarıyla tarım işçilerimizin sıkıntısını giderecektir. Devlet her zaman vatandaşımızın yanındadır” dedi.

Bölgede incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Davut AYDIN, Belediyemiz teknik ekiplerinin sıkıntıların çözümü için anında harekete geçirildiğini ve yaşanan aşırı yağış nedeniyle bazı sorunlarla ilk kez karşılaşıldığını ifade ederken, “Gelecek sezonda çadırlar bölgesinde aynı sorunların tekrar etmemesi için Devletimiz tüm kurumlarıyla gerekli ön hazırlıkları yapacaktır” dedi.

Mevsimlik tarım işçilerinin çadırlarına konuk olarak vatandaşlarımızla sohbet eden Başkanımız Davut AYDIN, işçi çavuşu Emine Hanım’ın hazırladığı yöresel ikramlıklar ve gösterdiği misafirperverlik için kendisine teşekkür etti.

Bu haber 94 kez okundu.
Yenişehir Belediyesi - 12:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: