-1° Sisli

BTSO heyetinden Başkan Özkan’a ziyaret

Karacabey Belediyesi - 26 Haziran 2019 13:03 A A

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret etti. Ziyarette Özkan’a başarılar dileyen Burkay, yeni dönemde de Karacabey için birbirinden güzel projelerin hayata geçirileceğine inandığını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özkan da, göreve geldikleri günden bu yana ilçenin sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif açıdan tüm yönleriyle gelişimine büyük önem verdiklerine dikkat çekerek, “Çağdaş belediyecilik adına bugüne kadar birçok önemli projeye imza attık. Bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile geçtiğimiz günlerde Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Özkan’a başarılar dileyen Burkay, yeni dönemde de Karacabey için birbirinden güzel projelerin hayata geçirileceğine inandığını söyledi. İlçenin konum olarak oldukça avantajlı durumda olduğunu belirten Burkay, “Karacabey her yönüyle sürekli gelişmeye devam ediyor. Özellikle yakın bir gelecekte ilçe sınırlarında faaliyete geçecek olan Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi (TEKNOSAB), ilçenin gelişimi açısından büyük avantaj sağlayacak” dedi.

TEKNOSAB’ın yüksek teknoloji üretiminin merkezi konumunda olacağını ifade eden Burkay, buradaki fabrikaların üretime geçmesiyle birlikte birçok kişiye iş imkanı doğacağını ve Karacabey’e büyük katma değer sağlanacağını kaydetti.

TEKNOSAB bölge ekonomisine katkı sağlayacak

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da, BTSO heyetine teşekkürlerini iletti. Göreve geldikleri günden bu yana ilçenin sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif açıdan tüm yönleriyle gelişimine büyük önem verdiklerine dikkat çeken Özkan, “Çağdaş belediyecilik adına bugüne kadar birçok önemli projeye imza attık. Bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

TEKNOSAB projesinin oldukça önemli olduğunu vurgulayan Özkan, yeni sanayi bölgesinin ülkenin en önemli yatırımlarından biri olarak görüldüğünü söyledi. Özkan, “TEKNOSAB’ın gerek istihdam gerek bölge ve ülke ekonomisine ciddi katkısı olacak. Bizler de bu projenin içinde olmaktan son derece mutluyuz” dedi.

Bu haber 102 kez okundu.
Karacabey Belediyesi - 13:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: