10° Kapalı

Bursa’da altyapı rehabilitasyonu tam gaz

Büyükşehir Belediyesi - 14 Ekim 2021 16:25 A A


14 EKİM 2021

BASIN BÜLTENİ

Bursa’da altyapı rehabilitasyonu tam gaz

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, Mollaarap ve Teferrüç mahallelerinin altyapısını iyileştirmek adına sürdürdüğü kanalizasyon ve yağmursuyu çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Bursa’yı geleceğe taşıyacak altyapı hamleleriyle çalışmalarına yön veren Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, Bursa’nın muhtelif mahallelerinde alt yapı iyileştirme ve rehabilitasyon çalışmalarına devam ediyor.

Yıldırım İlçesi Mollaarap ve Teferrüç mahallelerinin altyapılarını iyileştirecek çalışmada, Dolaplıbahçe ve Taner sokaklarında çalışmalarını sürdüren BUSKİ ekipleri, bir yandan yağmur suyu hattı imalatı gerçekleştirirken diğer yandan mevcut kanalizasyon hatlarının çaplarını genişletiyor. Sürdürülen altyapı çalışmasıyla bölgedeki muhtemel sel baskınlarının önüne geçmeyi hedefleyen BUSKİ, yeni imal ettiği altyapı hatlarıyla da Bursa’nın altyapı ağını bir kat daha sağlamlaştırmış oluyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

Bursa'da altyapı rehabilitasyonu tam gaz Bursa'da altyapı rehabilitasyonu tam gaz Bursa'da altyapı rehabilitasyonu tam gaz Bursa'da altyapı rehabilitasyonu tam gaz Bursa'da altyapı rehabilitasyonu tam gaz

Bu haber 34 kez okundu.
Büyükşehir Belediyesi - 16:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: