19° Açık

Çarşıda yüzler gülüyor

Büyükşehir Belediyesi - 3 Haziran 2020 09:40 A A

03 HAZİRAN 2020

BASIN BÜLTENİ

Çarşıda yüzler gülüyor

BURSA – Koronavirüs tedbirleri kapsamında Mart ayı sonlarında dükkanlarını kapatan çarşı esnafı, yeni sosyal hayat kuralları kapsamında Bursalılara hizmet vermeye başladı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da çarşı esnafını ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında

Esnafa moral

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da beraberindeki AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile birlikte Uzun Çarşı’yı gezerek hem esnafa moral verdi hem de hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu. Vatandaşlarla ve bölge esnafıyla sohbet eden Başkan Aktaş, sosyal mesafe, maske kullanımı ve kişisel hijyen konularında her kesimin hassas davranması gerektiğini söyledi. 1 Haziran itibariyle yeni normal sürece girdiklerini hatırlatan Başkan Aktaş, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan yeni ara dönemi en iyi şekilde atlatacaklarını belirtti. Çarşıda ve pazarlarda hareketliliğin de başladığını ifade eden Başkan Aktaş, “Temennimiz, inşallah işlerimiz bundan sonra yoğunlaşarak devam eder. Esnafımıza sabrından, samimiyetinden ve çalışkanlığından dolayı teşekkür ederim. Onların da heyecanlı olduklarını, yeni dönemle beraber beklenti içerisinde olduklarını gördük. Yeni sürecin daha sağlıklı ve sıkıntısız bir şekilde aşılması adına Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden gelen bütün gayreti ortaya koyacağız. Çarşıda yüzlerin gülmesi bizleri ziyadesiyle sevindirdi. Tüm esnafımıza bereketli kazançlar diliyorum. İnşallah sorunsuz sıkıntısız bir şekilde bu süreci aşmayı temenni ediyorum” dedi.

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Çarşıda yüzler gülüyor Çarşıda yüzler gülüyor Çarşıda yüzler gülüyor Çarşıda yüzler gülüyor Çarşıda yüzler gülüyor Çarşıda yüzler gülüyor Çarşıda yüzler gülüyor

Bu haber 86 kez okundu.
Büyükşehir Belediyesi - 09:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: