27° Parçalı bulutlu

Ceylan Ertem konserinde Haluk Levent sürprizi

Nilüfer Belediyesi - 23 Haziran 2021 13:40 A A

Sanatçı Ceylan Ertem’in 6. Nilüfer Caz Tatili’ndeki konserinde sanatçı arkadaşı Haluk Levent sürpriz yaptı. Haluk Levent’in de bir şarkı söylediği konsere katılanlar doğayla iç içe müzik keyfi yaşadı

Gecenin sonunda sahneye çıkan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’in, “Müzik susmaz, müziği sanatçılarımızla birlikte yaşatmaya devam edeceğiz” sözleri büyük alkış aldı. 

 

Cazın sevilen isimleri sanatseverlerle buluşturan Nilüfer Caz Tatili büyük ilgiyle devam ediyor. Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği 6. Nilüfer Caz Tatili, sesi, sahne performansı, samimiyeti ile hayranlarını kendine bağlayan Ceylan Ertem ile devam etti. Biletleri satışa çıktığı ilk günde tükenen Ceylan Ertem, sevenleri ile hasret giderdi. Büyük ilgi gören konseri izleyenler arasında Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de vardı.

Şarkı yazarlığı ve yorumculuğuyla müzik dünyasında önemli bir yer edinen Ceylan Ertem, seslendirdiği parçalarla bir kez daha hayranlarının gönüllerini fethetti.

 

Haluk Levent izleyiciler arasında

Konsere katılanlar bir de sürprizle karşılaştı. Ceylan Ertem ile birlikte müzik çalışmaları da yapan Haluk Levent de konseri izleyenler arasındaydı. Ünlü sanatçı, Ceylan Ertem’in daveti üzerine sahneye çıkarak “Ankara” parçasını seslendirdi. Ceylan Ertem konserine gelip, Haluk Levent’i dinleme şansı da bulan sanatseverler güzel bir gece yaşadı.

Haluk Levent’in ardından konsere devam eden Ceylan Ertem, parçalarıyla alanı dolduranları coşturdu. Bir çok parçaya oynayarak eşlik eden sanatseverler uzun aradan sonra konsere katılmanın tadını doyasıya yaşadı.

 

Erdem: Müzik susmaz

Konseri izleyenler arasında yer alan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, gecenin sonunda sahneye çıkarak sanatçı Ceylan Ertem’e  ve sürpriz yaparak sahneye çıkan Haluk Levent’e teşekkür etti. Müziğin sesinin hiç susmayacağını söyleyen Başkan Erdem,  “Müzik kalbimizin anahtarı. Müzik olmazsa her şey susar.  Sözlerimiz  bittiği zaman müzik başlar. Dolayısıyla müzik yoksa aşk da yok, sevda da yok, sevgi de yok.  Müzik susmaz. Buradan haykıralım, müzik susmaz, müzik yaşanır, kimse durduramaz. Değerli sanatçılarımızla birlikte müziği yaşatmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Erdem’in bu sözlerine konseri izleyenler de alkışlarla destek verdi.

Sanatçı Ceylan Ertem de Başkan Erdem’e, 6. Nilüfer Caz Tatili’ni gerçekleştirdikleri için teşekkür etti

 

Bu haber 78 kez okundu.
Nilüfer Belediyesi - 13:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: