-3° Açık

Cumhuriyet Mahallesi Sokakları Sil Baştan

İnegöl Belediyesi - 25 Ağustos 2020 16:55 A A

İnegöl Belediyesi, vatandaşların talepleri ve yapılan tespitler doğrultusunda şehrin dört bir yanında daha modern bir şehir oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Modernleşme çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesinde gerçekleştirilecek olan 37 sokaktaki tretuvar çalışmaları Altındal Sokak üzerinde start verildi.

Şehri geleceğe taşıyacak ve modern bir kent oluşturacak çalışmaları bir bir hayata geçiren İnegöl Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesinde 37 sokakta gerçekleştirilecek tretuvar çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

250 BİN TL’LİK YATIRIM
Cumhuriyet Mahallesinde 37 sokağın sil baştan yenilenmesini sağlayacak tretuvar çalışmalarına 250 Bin TL maliyet ayırılırken, bölgede 5000 metrekare parke taşı ve 5000 metre tül bordür kullanılacak.

İNEGÖL İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ
Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger beraberindeki heyetle hummalı bir çalışmanın gerçekleştirildiği alanda incelemede bulundu. İnceleme sırasında çalışmalara ilişkin bir açıklama yapan Dülger, ‘’Uzun zamandır Cumhuriyet ve Fatih Mahallesi’nde büyük bir kaldırım çalışması başlatacağımızı ifade etmiştik. Planlamalarımızı yaptık uzun zamandır kötü durumda olan yol ve kaldırımları bir an önce toparlamak adına çalışmamalarımıza başladık. Bulunduğumuz alanda yaklaşık 5 ayrı sokakta kaldırım çalışmalarımız devam etmekte. Çalışmalara buradan başlayarak Fatih Mahallesi’ne doğru devam edeceğiz. İnegöl için elimizden geleni yapıyoruz. Alanyurt bölgesindeki eksikliklerin alt yapı çalışmalarını hazırladık. Yavaş yavaş inşallah bütün eksiklerimizi tamamlayacağız. Yaptığımız çalışmalar mahallemize ve İnegölümüze hayırlı uğurlu olsun. ‘’ dedi.

Bu haber 46 kez okundu.
İnegöl Belediyesi - 16:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: