19° Parçalı bulutlu

Erdem’den Arslan’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Nilüfer Belediyesi - 18 Ağustos 2020 13:26 A A

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan İbrahim Arslan’ı, makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, göreve yeni başlayan Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Arslan’ı makamında ziyaret etti. Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Sibel Özer, Adem Vural, Osman Ayradilli, Remzi Çınar ve Engin Yener’in de yer aldığı ziyarette Başkan Turgay Erdem, İbrahim Arslan’a yeni görevinde başarılar diledi. Nilüfer Belediyesi olarak emniyet güçleriyle her zaman uyum içinde ortak çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Başkan Turgay Erdem, hedeflerinin halkın  huzur ve güven içinde bir yaşam sürmesi olduğunu dile getirdi.

Ziyaret için teşekkür eden Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Arslan da kentte huzur ve güven ortamının sürmesi için gece gündüz özveriyle çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Arslan, Başkan Turgay Erdem ve ekibine geçmişte verdiği desteklerden dolayı da teşekkür etti.

 Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem,  günün anısına İbrahim Arslan’a çini vazo armağan ederek, yeni görev için “Hayırlı olsun” dileklerini iletti. 

Bu haber 41 kez okundu.
Nilüfer Belediyesi - 13:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: