15° Açık

GENÇLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ZİYARETİ

Orhangazi Belediyesi - 28 Temmuz 2020 09:51 A A

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı Makamında ziyaret etti.

 Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olan Tuncay Ulusan Orhangazi’de spor yatırımları ile alakalı Belediye Başkanı Bekir Aydın ile görüştü. Ulusan, özellikle Gençlerin daha fazla alanlara ihtiyacı olduğunu Bakanlık olarak bu konular üzerinde çalışmalar yaptıklarını ifade ederken Gençlik merkezi binasını daha aktif hale getirerek gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumaktır dedi.

 Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın bu güzel ziyaret için Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan’a teşekkür etti. Başkan Aydın Müdür Yardımcısı Ulusan’a Gençlerimize yönelik hizmetlerimiz her geçen gün artıyor. Gençlik merkezimiz var ama bunu daha geniş kitlelere nasıl yayabiliriz bu konuda bakanlığımızdan destek istiyoruz dedi. Özellikle Bakanlığımız üzerinden almış olduğumuz dış mahallelere yapılan halı sahalarımız gençlerimizin enerjilerini bir nebze de olsa alıyor. Kötü alışkanlıklardan uzak tutmasını sağlıyor. Gençliğe her konuda önem verdiğini dile getiren Başkan Aydın Gençler bizim için çok değerlidir. Bizim tek bir amacımız var Gerek spor alanlarımızı fazlalaştırarak gerek gençlerimizin sağlıklı bir şekilde ilgilerini çekecek alanlar oluşturarak gençliğimizi kötü ve zararlı olan her şeyden uzak tutmaktır” dedi.

Bu haber 49 kez okundu.
Orhangazi Belediyesi - 09:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: