18° Parçalı bulutlu

GÜRSU ADRENALİN PARK HOBBİT EVLERLE RENKLENİYOR

Gürsu Belediyesi - 16 Mayıs 2020 15:31 A A

Gürsu Adrenalin Park Tesisi, hobbit evleriyle Gürsu’nun, hatta Bursa’nın simgesi olmaya hazırlanıyor.

 

                Gürsu Belediyesi’nin Ericek’te bulunan Adrenalin Park Tesisi, yapılan çalışmalarla tamamen yenileniyor.

 

                Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan inşaat çalışmalarıyla, sosyal donatı alanları genişletilen Gürsu Adrenalin Park’ın, bölgenin simgesi olacak hobbit evleriyle de turizm alanında gelişmesi amaçlanıyor.

 

                “En heyecan duyduğum projelerimizden biri diyebileceğim Adrenalin Parkımız, oluşturduğumuz hobbit evlerle de Gürsumuz’un simgesi haline gelecek” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Tesisimizde yaptığımız çalışmalarla sosyal donatı alanlarını tamamen yeniliyoruz. İlçemizin doğa turizminin gelişiminde büyük payı olacak Tesisimiz; doğal güzelliği, hobbit evleri, yenilenen tesis kimliğiyle hizmet ve bungalov evlerde konaklama konforu, spor etkinlikleri imkanı, piknik alanları, çeşitli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapabilme olanağı ve sunacağı daha birçok olanakla ilçemizin simge değeri olarak hizmet verecek. İnşallah en kısa zamanda koronavirüs salgınından kurtulduğumuzda, tüm doğa tutkunlarını Tesisimiz’in bu güzelliklerini yaşamaları için misafir etmeyi bekliyoruz” dedi.

 

Hobbit evlerin ve sosyal donatı alanlarının inşaat çalışmalarının hızla devam ettiği tesis, yakında doğa ve adrenalin tutkunlarını ağırlamaya devam edecek.

Bu haber 119 kez okundu.
Gürsu Belediyesi - 15:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: