19° Açık

Gürsu BUSKİ’ye korona karantinası

Büyükşehir Belediyesi - 16 Haziran 2020 15:01 A A

16 HAZİRAN 2020

BASIN BÜLTENİ

Gürsu BUSKİ’ye korona karantinası

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü’nün Gürsu Şube Müdürlüğü’nde görevli 3 personelin korona virüs testinin pozitif çıkması üzerine, şube 14 gün süreyle geçici olarak kapatıldı.

 Yeni normalleşme sürecinde gerek Bilim Kurulu’nun gerekse de konunun tüm uzmanlarının üzerinde durduğu maske-mesafe-hijyen kuralına dikkat edilmemesi yüzünden son günlerde Bursa’da da vaka sayılarında artış gözlenirken, BUSKİ Gürsu Şube Müdürlüğü’nde görevli 3 personelin korona virüs testi pozitif çıktı. Tüm şube çalışanları karantinaya alınırken, Şube Müdürlüğü binası da 14 gün süreyle geçici olarak kapatıldı.

Bu süreçte hizmetlerin kesintiye uğramaması için aboneler işlemlerini diğer şubelerden ve www.buski.gov.tr web sitesinden online olarak yapılabilecekler. Fatura ödemeleriyle ilgili olarak seyyar tahsilat şubesi, geçici olarak kapatılan şube önünde hizmet verecek. Arıza müdahale ekibi ise kesintisiz olarak çalışmalarına devam edecek.

Bu arada BUSKİ’den yapılan açıklamada; pandeminin en şiddetli olduğu dönemde bile tüm BUSKİ personelinin sahada özveriyle çalıştığı hatırlatılarak, hem çalışanların hem de vatandaşların sağlığı açısından maske mesafe hijyen kuralına uyulması istendi.

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

Gürsu BUSKİ’ye korona karantinası

Bu haber 63 kez okundu.
Büyükşehir Belediyesi - 15:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: