Parçalı bulutlu

GÜRSU TARİHİ BUTİK OTEL KIR DÜĞÜNLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Gürsu Belediyesi - 26 Haziran 2019 13:21 A A

Gürsu'nun, bir turizm kenti olarak gelişmesini sağlamak hedefiyle, Gürsu Belediyesi’nce hayata geçirilen Butik Otel, tarihi kimliğiyle, artık kır düğünlerine de ev sahipliği yapacak.

                Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, tarihi Butik Otel’de yapılan bahçe genişletme ve yenileme çalışmalarıyla Otel kır düğün mekanı olarak da hizmet verecek.

                Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Gürsumuz, tarihin ışığını bugüne taşıyan zengin mirası yaşatan sokak ve yapılarıyla da ön plana çıkmakta. Tarihi Butik Otelimiz de, ilçemizin tarihiyle köprü oluşturan yapılarından biri. Otelimiz, Gürsumuz' un turistik değerlerini görmek amacıyla ilçemize gelen misafirlerimize de ev sahipliği yapmakta. Gürsumuz’un simgelerinden biri haline gelen Butik Otelimiz’in hizmet alanını genişletmek amacıyla çalışmalar yapıyoruz. Otelimiz, bahçesinde yaptığımız genişletme çalışmasıyla artık kır düğünü organizasyonlarına da ev sahipliği yapacak. İlçemizin tarihini yansıtan Otelimiz, birçok organizasyona ev sahipliği yapacak şekilde hizmet verecek. İlçemize hayırlı olsun ” dedi.

                Yaklaşık 500 m² alan üzerinde oluşturulan 4 katlı, Butik Otel' de; zemin katta resepsiyon, kafe, restorant, müdür odası ve müştemilat; birinci katta 5, ikinci katta 3 yatak odası, personel odası ve sofa bulunmakta olup, toplam 10 yatak odası yer almakta.

Bu haber 950 kez okundu.
Gürsu Belediyesi - 13:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: