Hafif kar yağışlı

HALK EĞİTİM MERKEZİ YILSONU SERGİSİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yenişehir Belediyesi - 26 Haziran 2019 12:39 A A

Belediye Başkanımız Davut AYDIN 20 Haziran 2019 Perşembe günü, Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açılış Programına katıldı.

Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezinde düzenlenen programa, İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU, Belediye Başkanımız Davut AYDIN, İlçe Emniyet Müdürü İlhami ARAALİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa AYAZ, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail GÜZEL, ilçe protokolü, okul müdürleri, öğretmenler, kursiyerler ve basın mensupları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan Yenişehir Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergisi Açılış Programında Yenişehir Belediyesi Halk Dansları Topluluğu da sahne aldı. Belediye Başkanımız Davut AYDIN programda yaptığı konuşmasında “ Her yıl 6000 kişiye çok çeşitli branşlarda eğitim veren Halk Eğitim Merkezimizin, eğitim alanında ilçemize verdiği katkılar çok büyük ve önemlidir. Yıl boyunca kursiyerlerin ürettiği el emeği ürünlerin böyle bir programla sergilenmesine vesile olan, İlçe Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Halk Eğitim Merkezi Müdürümüze, öğretmenlerimize ve kursiyerlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Protokol üyeleri eşliğinde açılış kurdelasının kesilmesinin ardından sergilenen el emeği ürün stantları ziyaret edildi.

Bu haber 92 kez okundu.
Yenişehir Belediyesi - 12:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: