Hafif kar yağışlı

HALK İFTARI YOĞUN BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Yenişehir Belediyesi - 26 Haziran 2019 12:34 A A

Belediye Başkanımız Davut AYDIN, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 01 Haziran 2019 Cumartesi günü düzenlenen Halk İftar vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Yenişehirlilerin yoğun ilgi gösterdiği iftar programına önceki dönem Başbakan Yardımcımız AK Parti Bursa Milletvekili Hakan ÇAVUŞOĞLU, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur AKTAŞ, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan SALMAN, Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkan Yardımcısı Ferhat DAYSALI, Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Teşkilatı, AK Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı, muhtarlar, ilçe protokolü, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Masaları tek tek dolaşan ve davetlilerle iftar öncesi sohbet eden Başkanımız Davut AYDIN, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve hemşehrilerimizin yoğun ilgi gösterdiği Halk İftarı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Ramazan ayının bereketini hem sofralarda hem de kalplerde yaşamaya devam ediyoruz. Bu mübarek gecede Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizde düzenlenen halk iftar yemeğinde hemşehrilerimizle bir araya geldik. Bizlere sofralarımızı paylaştıran ve paylaştıkça çoğalmanın verdiği bereketi yaşatan Allah’a şükürler olsun. İftar yemeğimize katılan önceki dönem Başbakan Yardımcısı Sayın Hakan ÇAVUŞOĞLU’na, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Alinur AKTAŞ’a, AK Parti Bursa İl Başkanı Sayın Ayhan SALMAN’a, Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkan Yardımcımız Sayın Ferhat DAYSALI’ya ve kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Rabbim oruçlarımızı kabul eylesin” dedi.

Bu haber 87 kez okundu.
Yenişehir Belediyesi - 12:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: