21° Parçalı az bulutlu

HAMZALI MAHALLESİNE GİTMEK DAHA KOLAY

Orhangazi Belediyesi - 1 Eylül 2020 15:36 A A

Orhangazi’ye bağlı Hamzalı Mahallesine gitmek artık daha kolay hale geldi.

Orhangazi-Hamzalı Mahallesi arası alternatif yol çalışması başlayarak kaldığı yerden devam ediyor. Hamzalı Mahallesine giden 6km’lik yola alternatif yol çalışması başlatılarak 2,7 km’ye düşürülecek ve böylece Hamzalı mahallesine gitmek artık daha kolay hala gelecek.

 Bursa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ve Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından Orhangazi Hamzalı Mahallesinde bulunan Alternatif yol çalışmaları hız kazandı. Alternatif yol çalışması sonrası Orhangazi-Hamzalı mahallesinde yaklaşık 3,5 km yol yakınlaşacak.

 Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “Bursa Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire Başkanlığı ile Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından Hamzalı Mahallemize alternatif yol çalışmalarına başladık. Hamzalı yol çalışmalarımız bittikten sonra yaklaşık olarak 3,5km’lik bir mesafeyi kısalttırıyoruz. Hamzalı mahallemizin kullandığı mevcut yol elverişsiz ve uzun olmasından dolayı daha kısa ve konforlu alternatif yol yapıyoruz. Hamzalı mahallemize giden yol üzerinde başlatılan alternatif yol sayesinde vatandaşlarımız hem yoldan hemde zamandan kazanacaktır.

 Her Mahalleye Eşit hizmet

 Belediye Başkanı Bekir Aydın, Yeniköy mahallemizde alt yapı çalışmaları devam ederken, Gedelek, Üreğil ve Narlıca ’de halısaha çalışmalarımız devam ediyor. Hamzalı mahallemizde de alternatif yol çalışmalarımıza başlarken birçok mahallemizde de çalışmalarımız devam ediyor dedi” dedi.

Bu haber 42 kez okundu.
Orhangazi Belediyesi - 15:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: