28° Parçalı bulutlu

İş Dünyasıyla Covid 19 Süreci Değerlendirildi

İnegöl Belediyesi - 30 Nisan 2020 16:01 A A

Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl’de iş dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı bir telekonferans görüşmesi gerçekleştirdi. Sürecin ekonomik yansımaları ve atılması gereken adımlar değerlendirildi.

Koronavirüs salgını tüm dünyayı etkisi altına alırken, bu sürecin ekonomiye de ciddi yansımaları oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, bugün şehrimizde iş dünyasının önde gelen isimleriyle covid-19 salgını ve sürece ilişkin telekonferans görüşmesi gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Alper Taban’ın Belediye Encümen Salonunda AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel ile birlikte katıldığı telekonferans görüşmesinde; AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, MOSDER Başkanı Mustafa Balcı, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, MÜSİAD Başkanı Mehmet Döngel, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, İMOS Başkanı Okan Güler, İGİAD Başkanı Hakan Özdemir, Ertuğrulgazi Caddesi Mobilyacıları Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar, Mobiliyum Yönetim Kurulu Başkanı Tahla Timur Han ve İMOTİM Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Yaran yer aldı. İnegöl sanayisi ve ekonomisinin koronavirüs salgınından nasıl etkilendiği, ne gidi tedbir ve önlemlerin alınacağı ile İnegöl Belediyesi’nin sürece nasıl katkı sunabileceğine ilişkin istişareler yapıldı.

Bu haber 39 kez okundu.
İnegöl Belediyesi - 16:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: