17° Açık

Kaykaycılar hünerlerini sergiledi

Büyükşehir Belediyesi - 24 Haziran 2022 11:42 A A


24 HAZİRAN 2022

BASIN BÜLTENİ

Kaykaycılar hünerlerini sergiledi

BURSA – Türkiye’nin en keyifli ve zorlu kaykay yarışması Red Bull Mind The Gap, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonunda Bursalı amatör ve profesyonel kaykaycıları Dünya Kaykay Günü’nde bir araya getirdi.

ABD’de 10 yıl önce başlayan turnuvanın bu yılki Türkiye ayağı İzmir, Ankara ve İstanbul’un yanı sıra Bursa Hüdavendigar Kent Parkı’nda yapıldı. Yarışmaya online olarak kayıt yapan 18 yaşından büyük 350 amatör ve profesyonel kaykaycı, derece elde etmek için bütün hünerlerini sergiledi.

Katılımcıların en iyi performanslarını göstermeye çalıştığı Red Bull Mind The Gap, ‘Mesafe geçişi’ formatında düzenlendi. Katılımcıların yaptıkları hareketin yaratıcılığı, zorluğu ve gerçekleştirdikleri zıplayışa göre puan aldıkları organizasyonda dört şehirde dört şampiyon belirlendi. Yarışmanın Bursa şampiyonu ise tüm rakiplerini geride bırakan Serkan Zeki Türk oldu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

 

Kaykaycılar hünerlerini sergiledi Kaykaycılar hünerlerini sergiledi Kaykaycılar hünerlerini sergiledi Kaykaycılar hünerlerini sergiledi Kaykaycılar hünerlerini sergiledi Kaykaycılar hünerlerini sergiledi Kaykaycılar hünerlerini sergiledi Kaykaycılar hünerlerini sergiledi

Bu haber 29 kez okundu.
Büyükşehir Belediyesi - 11:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.