Hafif kar yağışlı

KIBRIS GAZİLERİMİZE MİLLİ MÜCADELE MADALYALARI TÖRENLE TAKDİM EDİLDİ

Yenişehir Belediyesi - 26 Haziran 2019 12:36 A A

Belediye Başkanımız Davut AYDIN 12 Haziran 2019 Çarşamba günü Kıbrıs Gazileri Madalya Takdim Törenine katıldı.

Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezinde düzenlenen törene, İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU, Garnizon Komutanımız Kadri BAHTİYAR, Belediye Başkanımız Davut AYDIN, Gaziler Derneği Bursa Şubesi 2. Başkanı Adem ERDEM, Yenişehir Şube Başkanı Hikmet ÖZTÜRK, İnegöl İrtibat Büro Başkanı Selami SEYMEN, siyasi parti başkan ve yöneticileri, ilçe protokolü, gaziler ve aileleri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kıbrıs Gazileri Madalya Takdim Töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından protokol konuşmalarıyla devam etti. Daha sonra Kuran-ı Kerim okunarak şehitlerimizin ruhuna dualar edildi. Belediye Başkanımız Davut AYDIN programda yaptığı konuşmasında, Yenişehir Gaziler Derneği Binasından bundan sonra kira bedeli alınmayacağının müjdesini verdi.

Yenişehir Belediyesi Halk Dansları Topluluğunun sahnelediği Zeybek gösterisinin ardından protokol üyeleri gazilerimize madalyalarını takdim ettiler.

Bu haber 92 kez okundu.
Yenişehir Belediyesi - 12:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: