14° Parçalı bulutlu

Memur adaylarına ücretsiz KPSS eğitimi

Büyükşehir Belediyesi - 11 Ağustos 2020 13:26 A A

11 AĞUSTOS 2020

BASIN BÜLTENİ

Memur adaylarına ücretsiz KPSS eğitimi

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, Uludağ Üniversitesi ve Birlik Vakfı katkılarıyla Bursa Pegem Akademi tarafından düzenlenen ‘KPSS Fest’, memur adaylarının yoğun ilgisiyle başladı. 3 gün sürecek olan KPSS kampında, uzman eğitmenler tarafından tarih, coğrafya, Türkçe ve vatandaşlık konularında dersler verilecek.

PEGEM Akademi tarafından Büyükşehir Belediyesi, Uludağ Üniversitesi ve Birlik Vakfı destekleriyle 11-12-13 Ağustos tarihlerinde düzenlenen ‘KPSS Fest’, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde başladı. Osmangazi ve Orhangazi Salonlarında 3 gün boyunca ücretsiz olarak verilecek eğitimlere, yaklaşık 1200 memur adayı katılıyor. 7 uzman eğitmen tarafından yapılacak sunumlarda, ağırlıklı olarak tarih, coğrafya, Türkçe ve vatandaşları konuları işleniyor. Pandemi kurallarına uygun şekilde salonları dolduran gençler, uzmanlar tarafından bilgileri dikkatle dinleyerek not aldı.

Bu sene 6 Eylül tarihinde yapılacak olan Kamu Personel Seçme Sınavı’nda (KPSS) binlerce memur adayı kamuda yer bulabilmek için ter dökecek.

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

Memur adaylarına ücretsiz KPSS eğitimi Memur adaylarına ücretsiz KPSS eğitimi Memur adaylarına ücretsiz KPSS eğitimi Memur adaylarına ücretsiz KPSS eğitimi Memur adaylarına ücretsiz KPSS eğitimi Memur adaylarına ücretsiz KPSS eğitimi

Bu haber 47 kez okundu.
Büyükşehir Belediyesi - 13:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: