Açık

MİLLETVEKİLİ ZAFER IŞIK KAYMAKAM SÜLEYMAN ÖZÇAKICI’YI ZİYARET ETTİ

Orhangazi Belediyesi - 18 Ağustos 2020 15:56 A A

AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ ile birlikte Orhangazi’ye yeni atanan Kaymakam Süleyman Özçakıcı’yı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Geçtiğimiz aylarda daha önceden görev yeri olan İzmir Balçova kaymakamlığını yürüten Süleyman Özçakıcı İçişleri Bakanlığının kararnamesi ile Orhangazi’nin yeni kaymakamı olarak göreve başlamıştı.

 Bursa Ak Parti Milletvekili Zafer Işık, “ Orhangazi İlçemize yeni atanan Kaymakam Süleyman Özçakıcı’yı makamında ziyaret ederek kendilerine görevinde başarılar diledik. Orhangazi ilçemizin marka ilçeler arasında yer alması için hükümet olarak bizlerde her türlü desteklerimizi vereceğimizi ifade ettik. İlçemizdeki değerlerin daha fazla kitlelere ulaşabilmesi adına çalışmalarında başarılar diledik” dedi.

 Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ İlçemize yeni atanan Kaymakam Süleyman Özçakıcı’yı Ak Parti Bursa Millet Vekilimiz Zafer Işık ve İlçe Başkanımız Fahrettin Uludağ ile birlikte makamında ziyaret ettik.  İlçemiz adına yapılan tüm çalışmalarda Hem merkezi Hükümet hemde yerel yönetimler olarak ilçemizi kalkındırmayı ve marka ilçeler arasında yer almayı hedeflediğimizi ifade ettik. Güzel ilçemiz için hep birlikte gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 45 kez okundu.
Orhangazi Belediyesi - 15:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: