10° Kapalı

Mudanya’da bir sorun daha çözüme kavuşuyor

Büyükşehir Belediyesi - 13 Haziran 2021 13:35 A A


13 HAZİRAN 2021

BASIN BÜLTENİ

Mudanya’da bir sorun daha çözüme kavuşuyor

BURSABursa Büyükşehir Belediyesi, Mudanya’nın Halitpaşa Mahallesi’nde kanalizasyon çalışması başlattı. BUSKİ tarafından yaptırılan 400 metrelik yeni kanalizasyon hattı tamamladığında, bölgedeki kanalizasyon sorunu da çözüme kavuşmuş olacak.

Bursa’yı her alanda “örnek alınan şehir” konumuna getirebilmenin gayretiyle “canla başla” çalışan Büyükşehir Belediyesi, sağlıklı şehirlerin altyapı ağlarını ihtiyaçlar ve gelişmeler ışığında sürekli iyileştirilmesi gerçeğinden hareketle, altyapı çalışmalarına hız verdi. Bu doğrultuda ilçeleri birer şantiye alanına dönüştürdüklerini belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ilçelerdeki altyapı ağlarını yenilediklerini vurguladı. Bu kapsamda, Mudanya’nın Halitpaşa Mahallesi’nde, kanalizasyon hattı çalışması başlattıklarını ifade eden Başkan Aktaş, “Halitpaşa Mahallesi 107. Sokak’taki kanalizasyon sorununu, BUSKİ ekiplerimizin başlattığı çalışmalar kapsamında sona erdiriyoruz. Bölgedeki toplu konut alanlarında yaklaşık 200 hane bulunuyor. Vatandaşlarımıza rahat bir nefes aldıracak olan 400 metrelik hat üzerindeki çalışmalarımızı, sonlandırma aşamasına geldik” diye konuştu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

Mudanya'da bir sorun daha çözüme kavuşuyor Mudanya'da bir sorun daha çözüme kavuşuyor Mudanya'da bir sorun daha çözüme kavuşuyor Mudanya'da bir sorun daha çözüme kavuşuyor

Bu haber 187 kez okundu.
Büyükşehir Belediyesi - 13:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: