14° Parçalı bulutlu

NARLICA MAHALLESİNDE SUNİ ÇİM SAHASI GÜN SAYIYOR

Orhangazi Belediyesi - 23 Ağustos 2020 15:30 A A

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın arasında imzalanan 4 kalemde yaklaşık olarak 2 milyon değerindeki yatırım içerisinde yer alan Narlıca Suni çim sahası çalışmalarında son aşamaya gelindi. Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Meclis Üyesi Fevzi Yılmaz tarafından Narlıca Mahallesinde yapımına devam edilen suni çim sahası çalışmalarını yerinde inceledi.

 Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu ile imzaladığımız spor yatırımlarından olan Narlıca Mahallemizdeki suni çim sahası çalışmalarının sonuna yaklaştığını ifade ederken, İlçemizi Spor şehri yapmanın gayreti içerisinde  olacağız dedi. Başkan Aydın öncelik olarak ilçemiz Göl spor tesislerinde bulunan ve yıllardır kullanılan ve tamamen bozulan suni çim sahası zemini çalışması ile başladık ve bitirdik. Narlıca Mahallemizde suni çim sahamızın da sonuna geldik ve tüm eksiklerini tamamlamak üzere çok kısa bir süre içerisinde Narlıca halkımızın hizmetine sunacağız. Üreğil ve Gedelek’te  devam eden Suni çim sahalarımızın yapım çalışmaları devam etmektedir.

 Spor aşığı gençler yetiştirmek

 Bizlerin tek bir hedefi var, oda spor aşığı gençler yetiştirmektir. Her geçen gün suni çim sahalarımıza bir fazlasını ekliyoruz. Spor ile büyüyen ve gelişen yeni nesiller yetiştirmek adına çalışmalarımızı bu yönde harcıyoruz. Spor İnsanı tüm kötü alışkanlıklardan arındırdığı gibi hem sağlığımız açısından hemde zihnimiz açısından çok önemlidir. Narlıca Mahallemizdeki suni çim sahasında incelemelerde bulunduk ve kısa süre içerisinde Narlıca Halkımızın hizmetine sunacağız. Narlıca Mahallemizin yeni suni çim sahası, gençlerimize ve mahalle halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Bu haber 37 kez okundu.
Orhangazi Belediyesi - 15:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: