10° Kapalı

Okyanus Kolejleri ile 4-4’lük Anlaşma

Bursaspor - 13 Ekim 2021 16:10 A A


Okyanus Kolejleri ile Futbol Akademi Okullarımız arasında anlaşma imzalandı. Altyapı futbolcularımızın eğitim-öğretim süreçleriyle ilgili yapılan anlaşmanın basın lansmanı yapıldı.

Basın lansmanına Başkanımız Hayrettin Gülgüler, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu, Gençlik Geliştirme Sorumlumuz Hakan Cenkçiler; futbolcularımız Canberk Yurdakul, Eren Güler ve Tuğbey Akgün katıldı.

Başkanımız Hayrettin Gülgüler "Türkiyenin en başarılı futbol akademisi olan Vakıfköy Futbol Akademisi Türkiye’de ve Bursa’da önemli işler yapan eğitimiyle Okyanus Kolejleri ile iş birliği yapmasından çok mutluyuz. Futbolcularımızın iyi bir spor eğitimi dışında kendilerini geliştirecekleri bir kurumda eğitim almaları için bizler de üzerimize düşeni yaptık. Okyanus Kolejleri Genel Müdür Sayın Lokman Demiray ve Okyanus Kolejleri ailesine, altyapı hocalarıma, Gençlik Geliştirme Sorumlumuz Hakan Cenkçilere, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu'na teşekkür ediyorum. Her iki taraf için de hayırlı olsun diliyorum." dedi.

Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu, "Bizim için altyapıda çocukların iyi eğitim alması ilk önceliğimizdir. Bu konuda Okyanus Kolejleri ile yaptığımız dört dörtlük anlaşmanın hayırlı olmasını temenni ediyorum." açıklamalarında bulundu.

Başarılı kalecimiz Canberk Yurdakul "Hayat sadece futboldan ibaret değildir. Bu anlaşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum." dedi.

Futbolcumuz Eren Güler kendinin de çok yakın zaman da bu yollardan geçtiğinden bahsederken "Sabah okul akşam antrenman yorucu vakitler oluyor. Bu anlaşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Futbolcu arkadaşlarımın da bu avantajları değerlendirmeleri gerektiğini düşünüyorum." diyerek anlaşmanın hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

Tuğbey Akgün "Okyanus Kolejleri çok donanımlı bir okul, Bursaspor da Türkiye'nin futbolcu fabrikası bu iş birliğiyle çok iyi başarılar elde edebileceğinizi düşünüyorum." dedi.

Lansman sonunda atılan imzalar ardından Başkanımız Hayrettin Gülgüler Okyanus Kolejleri Genel Müdürü Lokman Demiray'a forma hediye etti. 

Bu haber 72 kez okundu.
Bursaspor - 16:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: