19° Parçalı bulutlu

Sağlık için tedbirden taviz yok

Büyükşehir Belediyesi - 11 Ağustos 2020 11:50 A A

11 AĞUSTOS 2020

BASIN BÜLTENİ

Sağlık için tedbirden taviz yok

BURSA – Özellikle Kurban Bayramı sonrası ülke genelinde korona virüs vakalarında yaşanan artış üzerine başlatılan geniş kapsamlı maske mesafe ve temizlik denetimleri Bursa’da da sıkı bir şekilde sürdürülüyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, Türkiye genelinde salgın ile ilgili geniş kapsamlı bir denetim yapılacağını duyurmasının ardından Bursa’da kapsamlı bir denetim yapıldı. Denetimlere Bursa Valisi Yakup Canpolat, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Bursa İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç ve Bursa İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halim Ömer Kaşıkcı da katıldı. Valilik binası önünden başlayıp, Setbaşı ve Yeşil güzergahında devam eden denetimlerde hem vatandaşlar hem de esnaf maske mesafe ve temizlik konularında uyarıldı.

Bursalıların genel olarak kurallara uydukları gözlenirken, Vali Canbolat ve Başkan Aktaş, korona virüsün ancak bireysel olarak alınacak önlemlerle bir tehlike olmaktan çıkacağını belirterek, sağlık için alınan tedbirlerden kimsenin taviz vermemesi gerektiğini belirtti.

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

Sağlık için tedbirden taviz yok Sağlık için tedbirden taviz yok Sağlık için tedbirden taviz yok Sağlık için tedbirden taviz yok Sağlık için tedbirden taviz yok Sağlık için tedbirden taviz yok Sağlık için tedbirden taviz yok

Bu haber 35 kez okundu.
Büyükşehir Belediyesi - 11:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: