10° Kapalı

SU TASARRUFU YAPTILAR ÖDÜLLERİ KAPTILAR

Orhangazi Belediyesi - 24 Haziran 2021 17:15 A A


Orhangazi Belediyesi ve Orhangazi Kent Konseyinin Ortaklaşa olarak düzenlemiş olduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında “ Suyumu az Kullanıyorum, kullandırıyorum kazanıyorum” yarışması sonuçlanarak dereceye giren gençlere ödülleri teslim edildi.

 

Orhangazi Belediyesi Nikâh Salonunda gerçekleşen ödül törenine, Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Ak Parti Teşkilat Başkanı İlyas Aygün,  Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Çetin İnci, Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun ve sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşti

 

Orhangazi Kent Konseyi Başkanı Şinasi Kaya , “  Orhangazi Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz “ suyumu az kullanıyorum, kullandırıyorum kazanıyorum” yarışması sonrası dereceye giren gençlerimize hediyelerini taktim ettik. Buradaki amacımız gençlerimizin tasarruf anlayışını aşılamak ve her alanda bunu yapabilmesidir. Su ile başlayan tasarruf her alanda da mümkün olacaktır düşüncesi ile yaptığımız bu yarışma katılım oranının yüksek olması ve gençlerimizin bu azmi bizleri son derece mutlu etmiştir” dedi.

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Bundan yaklaşık olarak 5 Ay önce  “Haydi, Çocuklar Su Tasarrufu kampanyasına” diyerek başlattığımız ödüllü yarışmamızın kazananlarına ödüllerini sahiplerine teslim ettik.  Orhangazi Kent Konseyi ile ortaklaşa düzenlediğimiz “ suyumu az kullanıyorum, kullandırıyorum kazanıyorum” yarışmasında dereceye giren gençlerimizi hem tebrik ediyorum. Tasarruf sadece su ile değil ama su ile başlayan tasarruf her alanda mümkün olacağına gençlerimizin bu azmi ile şahit olduk. Değerli Velilerimizin katkısı ile çocuklarımız bu süreçte daha da dikkatli oldular ve tasarruf edince ödülleri de kaptılar. Bu kampanyada emeği geçen ve yarışmaya katılan herkese teşekkür ediyor, ödüllerini alan yarışmacıları da tebrik ediyorum” dedi.

 

      Dereceye girenler;

 

 

 

 

Özel Ödül Almaya Hak Kazanan; Ayşegül Kaya

 

En Çok Katılım Gösteren Okul; Atatürk İlkokulu adına Okul Müdürü Kenan İslam

Bu haber 261 kez okundu.
Orhangazi Belediyesi - 17:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: