Parçalı bulutlu

SÜPER ENDURO’DA SEZON İZNİK’TE BAŞLIYACAK

İznik Belediyesi - 26 Haziran 2019 13:10 A A

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın ilk ayak yarışı 15-16 Haziran2019 tarihlerinde İznik Elbeyli Er Meydanı’nda yapılacak.

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın Birinci Ayak yarışları 15 Haziran 2019 Cumartesi günü saat:13.00’te Magazin Startı ile 15 Temmuz İznik Milli İrade Meydanında başlayacak.

İznik Elbeyli Er Meydanı’nda 15-16 Haziran 2019 Tarihlerinde İznik Belediyesi Ev Sahipliğinde ve Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF)ve İznik  Motosiklet Kulübü organizasyonu ile gerçekleşecek.

İznik  Motosiklet Kulübü Başkanı Yüksel Musaoğlu yaptığı açıklama da ” İznik Elbeyli Er Meydanı’nda İznik Belediyesinin destekleri ile alanda gerekli temizlik çalışmalarını yaparak pisti şampiyonaya hazırladık. Yüzlerce sporcunun Elbeyli Er Meydanı’nda toplu start alacak endurocular, bir birinden zorlu engelleri aşmaya çalışacak. Yarışlar, Enduro Prestij (EP), Enduro Usta (EU), Enduro Hobi (EH), Enduro Gençler (EG) ve Enduro Veteran (EV) sınıflarında yapılacak. Bu şampiyonaya tüm sporseverleri davet ediyorum. Özellikle İznik Belediye Başkanlığına, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Başkanlığına, Şampiyonaya destek vererek sponsor olan, Kurum ve Kuruluşlara, firmalara ayrıca teşekkür ediyorum. Kıran kırana yaşanacak yarışların sağlıklı ve centilmenlik içerisinde geçmesini diliyorum” dedi.

Şampiyonanın ilk gününde serbest antrenman ve sıralama yarışları yapılacak. Elbeyli Er Meydanı’ndaki ikinci gününde ise final yarışları gerçekleştirilecek. Türkiye Süper Enduro Şampiyonası 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde İznik’te yapılacak.

Bu haber 212 kez okundu.
İznik Belediyesi - 13:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: