10° Parçalı bulutlu

Temaşa evlere taşındı

Büyükşehir Belediyesi - 18 Ocak 2021 13:45 A A

18 Ocak 2021

BASIN BÜLTENİ

Temaşa evlere taşındı

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Doğaçlama Tiyatro Sporu ekibi ‘Yok Yere Temaşa’ gösterisi ile internet üzerinden canlı yayınla her Cuma akşamı saat 21.30’da evlere konuk oluyor.

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, alternatif oyun türleri arasında yer alan modern doğaçlama tiyatroya ait tiyatro sporu ekibi, pandemi sürecinde gösterilerini sanal ortama taşıdı. İki takıma ayrılan oyuncuların, seyircinin yönlendirmesiyle doğaçlama olarak performans sergilediği oyun türü bugüne kadar büyük beğeniyle izlenirken, ‘Online Temaşa’ ilk olarak Cuma akşamı Büyükşehir Belediyesi’nin youtube kanalından evlere konuk oldu. Seyircilerin canlı sohbet ile katılarak oyuncuları yönlendiği oyunda kahkaha hiç eksik olmadı. İzleyici ile online olarak buluşan oyuncular Volkan Yıldız, Sergen Bölük, Faruk Oğur, Yüksel Hakverdi ve Tuba Bayram sergiledikleri performansla büyük beğeni topladı.

Yok Yere Temaşa ekibi her Cuma akşamı saat 21.30’da Büyükşehir Belediyesi’nin youtube kanalında Bursalılarla buluşmaya devam edecek.

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

Temaşa evlere taşındı Temaşa evlere taşındı Temaşa evlere taşındı Temaşa evlere taşındı

Bu haber 51 kez okundu.
Büyükşehir Belediyesi - 13:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: