Parçalı bulutlu

TSYD Bursa Şubesi’nden Turgay Erdem’e ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Nilüfer Belediyesi - 26 Haziran 2019 12:47 A A

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, TSYD Bursa Şubesi yönetimini Halk Evi’ndeki makamında ağırladı. Başkan Turgay Erdem’e ‘Hayırlı olsun’ dileklerini ileten TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, spora verdikleri desteklerden dolayı da Başkan Erdem’e teşekkür etti. Spor gazeteciliğinin deneyimli isimleriyle yönetim kadrosu oluşturarak yola çıktıklarını ifade eden Mehmet Ali Ekmekçi, “Nilüfer ayrıcalıklı bir ilçe ve sportif projelerle de adından övgüyle söz ettiriyor. Tesisleşme konusunda da örnek olan Nilüfer’in, kent ve ülke sporuna katkılar sunacağına inancımız tam” diye konuştu.

TURGAY ERDEM: SPORA OLAN DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de, spora olan desteklerinin devam edeceğini belirtti. Sportif projeler düzenleyerek Türkiye’ye örnek organizasyonlara imza attıklarını kaydeden Turgay Erdem, “Her mahallede halı sahamız var. Mahallelerdeki spor kulüplerinin de artmasını, genç ve çocuklarımızın sporla daha iç içe olmasını arzu ediyoruz. Amatör spor kulüplerine destek olmaya çalışıyoruz. Her branşa destek vererek, Nilüfer’de her yaştan insanın sporla buluşmasını istiyoruz” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e spora olan desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Bu haber 92 kez okundu.
Nilüfer Belediyesi - 12:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: