11° Az bulutlu

Yeni Adliye Sarayı yolu 18 metre genişledi

Gemlik Belediyesi - 1 Eylül 2020 17:11 A A

Gemlik Belediyesi, Hisar Mahallesi’ne yapılan yeni Adliye Sarayı yollarında düzenleme çalışması gerçekleştiriyor.

Gemlik Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe genelinde park, bahçe düzenlemesi ile taş parke döşeme ve yol genişletme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gerek merkez mahallelerde gerekse köyden mahalleye dönüşen çevre yerleşim yerlerinde çalışmalarına devam eden Gemlik Belediyesi, yeni adliyeye giden yollarda da önemli düzenlemeler gerçekleştiriyor.

Ekipler son olarak Adliye Sarayı’na giden yollarda genişletme çalışmalarını tamamlıyor. Hisar Mahallesi 242. Sokak’ta çalışan ekipler, adliyenin gelmesiyle hareketlenen bölgede araç yolunu 18 metreye genişletti. Bir ekskavatör ve bir kamyon eşliğinde çalışmalarını sürdüren ekipler, aynı zamanda yeni yerleşim bölgesi olan Hisar Mahallesi üstlerinde Gemliklilerin yararına olacak çalışmalar gerçekleştiriyor.

Gelişen Gemlik’te devlet kurumlarının bölgelerine canlılık getirdiklerini söyleyen Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, “Günde binlerce hemşehrimizin ziyaret ettiği bu yapılar, zaman içinde daha kapsamlı çevre düzenlemelerine ihtiyaç duyuyorlar. Büyük ve kapsamlı adliyemiz hizmete girdiğinden bu yana biz de Gemlik Belediyesi olarak bu önemli kurumun ihtiyaç duyduğu çalışmaları sürdüreceğiz. 242. Sokak’ta gerçekleşen yol genişletme çalışmalarımız ihtiyaç duyulan çeşitli bölgelerde devam edecek.”

 

Bu haber 36 kez okundu.
Gemlik Belediyesi - 17:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: