19° Parçalı bulutlu

Yeni Mahalleye 13 Araçlık Otopark Yapılıyor

İnegöl Belediyesi - 15 Haziran 2020 16:01 A A

İnegöl Belediyesi, Yeni Mahalle Malazgirt Camisi yanındaki 195 m2 alanda yeşil alan, 13 araçlık otopark ve tretuvar düzenlemesi gerçekleştiriyor.

Yaz aylarıyla birlikte yapım çalışmalarına hız veren İnegöl Belediyesi, Yeni Mahallede 13 araçlık mahalle otoparkı için çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, bugün beraberindeki meclis üyesi ve AK Partili yöneticilerle beraber çalışmayı yerinde inceledi. Uygulama hakkında bilgi de veren Dülger, “Yeni haftaya başladık. Havaların düzelmesiyle ve yeni normalleşme süreciyle birlikte biz de İnegöl Belediyesi olarak çalışmalarımıza hız verdik. Bugün Yeni Mahalle Malazgirt Camisinin hemen yanındaki alanda 13 araçlık otoparkımızın çalışmasını incelemek için buradayız. 195 m2 alan içerisinde 13 araçlık otopark, ağaçlık alan ve tretuvar var. Alanın tüm kısımlarında yeşillendirmeler yapılacak. Geçen yıl bu alanla ilgili hem muhtarlığımızdan hem de cami cemaatimizden ve derneğimizden talepler geldi. Gerekli çalışmayı yaparak bu projeyi oluşturduk. Yapım çalışması sırasında da yerinde görmek istedik” dedi.

Bu haber 98 kez okundu.
İnegöl Belediyesi - 16:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: