18° Sisli

Yol Yapım Asfalt Ve Otopark Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

İnegöl Belediyesi - 27 Nisan 2020 13:31 A A

İnegöl Belediyesi, bir yandan koronavirüs mücadelesini sürdürürken bir yandan da rutin çalışmalara aralıksız devam ediyor.

Çin’in Wuhan kentinde başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de olumsuz etkileri görülen koronavirüse karşı mücadele sürerken, bir yandan da hayat devam ediyor. Şehrin ve vatandaşların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran İnegöl Belediyesi, virüsle mücadele çalışmalarının yanı sıra rutin çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda yol yapım çalışmaları, asfalt kaplama ve yama çalışmaları ile tretuvar ve otopark yapımları sürüyor.

YENİ YOLLAR AÇILIYOR
İnegöl Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mesudiye Mahallesi Alparslan Caddesi 1. Güneş Sokak’ta 1200 metre yolun tamamının kotuna uygun şekilde açılması çalışmalarını sürdürüyor. Bölgede dolgu çalışması devam ediyor.

SÜREKLİ BOZULAN YOLA KESİN ÇÖZÜM
Orhaniye Mahallesi Baykut Sokak’ta da yolun zemininde oluşan problemden dolayı sürekli çökmelerin yaşandığının tespit edilmesi üzerine burada asfalt kaplama çalışması yapıldı. Zemin değişimi yapılarak asfalt kaplanan caddede kaldırımlar da yenilendi ve bölgedeki boş alanda 25 araçlık otopark yapıldı. Trafiğin yoğun olduğu bölgede Mer-Pa pazaryeri civarında Kozluca altgeçidinden Magosa Caddesine kadar olan bölümde yolun anayol kısmına bisiklet yolu yapılması için de çalışmalar devam ediyor.

ASFALT YAMA ÇALIŞMASI YAPILIYOR
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bugün de çalışmalarını Kemalpaşa Mahallesi Ömer Halis Demir Caddesinde asfalt yama çalışmalarıyla sürdürüyor.

Bu haber 56 kez okundu.
İnegöl Belediyesi - 13:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: